GO!
Witamy książki twórcy sklep kontakt extra 
kim jesteśmy? co robimy? przyjaciele FAQ     
            
 
  
1. W jakiej tematyce wydawniczej specjalizuję się sklep ZOGRAPH?

 

Zespół ZOGRAPH nie ogranicza się w żadnym z gatunków książek lub innych wielostronicowych publikacji. Pozycje w ofercie dobieramy według następujących kryteriów: książka musi być przede wszystkim na wysokim poziomie edycyjnym i prezentować ciekawy warsztat ilustratora, typografa, fotografa czy introligatora. Staramy sie zapewnić naszym czytelnikom również taki poziom literacki publikacji, który spełni ich oczekiwania. Nie propagujemy natomiast publikacji o treściach rasistowskich, faszystowskich, nakłaniających do przemocy oraz materiałów o treściach pornograficznych.

2. Dlaczego niektóre książki i komiksy w Waszym sklepie są takie drogie?

 

Pozycje drogie to książki o dużej wartości kolekcjonerskiej - są to realizacje w bardzo małych nakładach, wysokiej jakości w zakresie techniki wykonania, często numerowane i sygnowane przez twórców. Dotyczy to oczywiście również oryginalnych grafik autorskich.

3. Dlaczego wasza oferta jest mała i zawsze ograniczona w ilości dostępnych egzemplarzy?

Sklep ZOGRAPH jest punktem sprzedaży projektów wydawniczych jako dzieła sztuki tworzenia książek. Nie mamy prac twórców w ciągłej dostawie i dużych nakładach. O ilości sztuk wystawionych do sprzedaży w sklepie ZOGRAPH decydują sami twórcy.

4. Czy ZOGRAPH jest wydawnictwem czy księgarnią?

 

ZOGRAPH nie posiada osobowości prawnej. Wystawcą faktury lub rachunku na zakupione w sklepie ZOGRAPH książki jest odpowiednio wydawca zakupionej książki lub właścicel nakładu, posiadający uprawnienia do wystawienia faktury / rachunku.

5. Jaki jest średni czas oczekiwania na książkę?

W sklepie ZOGRAPH wysyłka za pomocą Poczty Polskiej następuję dwa razy tygodniowo. Niestety, nie mamy żadnego wpływu na sposób pracy głównego dostawcy usług pocztowych w kraju.
 
Imprezy ZOGRAPH.ORG
Chcesz zorganizować warsztaty gotowania, wykład o kuchni bałkańskiej, wystawę ilustracji lub warsztaty komiksowe dla dzieci? Pomożemy ci - skontaktuj się z nami!
Bądź na bieżąco!
ZOGRAPH.ORG prezentuje wyłącznie limitowane edycje książek w niskich nakładach. Jeśli nie chcesz przegapić specjalnego wydania wybranej pozycji z naszej oferty, zapisz się na listę mailingową!
Pytania?
Zajrzyj na naszą listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ) lub napisz do nas: info@zograph.org
Oferta PDF
Zapoznaj się szczegółowo z naszymi książkami: pobierz naszą nową pełną ofertę 2010 w formacie PDF (402 KB).
Książki to nie wszystko!
W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne kolekcjonerskie grafiki związane z wybraną pozycją w ofercie ZOGRAPH.ORG. Każdy produkt jest unikalny, zaprojektowany i wykonany przez twórców ZOGRAPH - nie prowadzimy seryjnej produkcji.

Bałkańskie Zapiski Kuchenne - Bałkańskie Zapiski Kuchenne to seria wydawnicza, której kolejne części poświęcone są różnym aspektom kuchni narodów Półwyspu Bałkańskiego. Książka adresowana jest do każdego, kto pragnie nie tylko wypełnić swoją kuchnię kuszącymi zapachami bałkańskich potraw, ale także poszerzenia wiedzy o kulturze i obyczajach narodów na Półwyspie Bałkańskim. Bogato ilustruwana, fotografie wybranych dań w autentycznej scenerii, fotografie historyczne i współczesne Bałkanów, rysunki i szkice o charakterze entograficznym i czysto praktycznym - wyjasniające techniki kulinarne. Więcej o książce w dziale nowości i na oficjalnej stronie internetowej serii www.balkansko.org Polecamy inne serwisy internetowe: CMS

Simeon Genew CMS Powered by PROFSOFT Sp. z o.o.