GO!
Witamy książki twórcy sklep kontakt extra 
nowości jak kupować formy płatności dostawa pomoc koszyk 
            
 
  

DostawaDostawę zakupionych w sklepie ZOGRAPH  towarów realizujemy na dwa sposoby:

1. Za pomocą Poczty Polskiej, przy zamówieniu płatne przelewem: Opłata za przesyłkę wynosi 9,00 PLN. Czas dostarczenia: do 3 dni roboczych (wg Poczty Polskiej*). Przy zamówieniu za pobraniem - płatne przy odbiorze za pomocą Poczty Polskiej opłata wynosi 14,00 PLN.

2. Za pomocą firmy kurierskiej: Opłata za przesyłkę wynośi 29,00 PLN. Czas dostarczenia: 24 godziny od chwili przyjęcia zlecenia. Przesyłki dostarczane po g. 17:00 za dodatkową opłatą.

Wybór sposobu dostawy dokonujesz przy kasie. Przy zamówieniach z wybraną formą płatności PRZELEWEM -PRZEDPŁATA NA KONTO realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymania wpływu określonej przy kasie kwoty na konto osoby posiadającej prawa do sprzedaży wybranego produktu i prawa do wystawiania faktury/rachunku.

Wysłanie kopii potwierdzenia przelewu faksem na numer: +48(12) 431 25 05 lub skan na adres mailowy: contact@zograph.org może przyspieszyć realizację zamówienia. W przypadku nie odnotowania przelewu kwoty do siedmiu dni po upływie tego terminu zamówienie zostaje anulowane.

O akceptowanych formach płatności czytaj tutaj.

* Pragniemy poinformować naszych Klientów, że w sklepie ZOGRAPH wysyłka za pomocą Poczty Polskiej następuję dwa razy tygodniowo. Zdarzają się opóźnienia w dostawie zamówionej książki oraz ekspresowe dostawy w ramach tej samej opłaty za zwykła przesyłkę. Zarówno opóźnienia, jak i zaskakujące ekspresowe dostawy powstają po nadaniu przesyłkiprzez nasz zespół. Niestety, nie mamy żadnego wpływu na sposób pracy głównego dostawcy usług pocztowych w kraju.

Zespół ZOGRAPH ORG

ZOGRAPH nie posiada osobowości prawnej. Odpowiedzialność za terminowośc dostarczania wysyłki, dostępnośći towaru w magazynach i zmian cen towarów ponosi wystawca faktury/rachunku za zakupiony towar. Są to wydawcy lub osoby posiadające prawa do dyspozycji nakładem wybranych publikacji i prawa do wystawiania faktury/rachunku.


Potwierdzenie zamówienia

O każdym prawidłowo złożonym zamówieniu kupujący zostaje automatycznie poinformowany mailem, w którym zawarte są wszystkie informacje o zamówieniu. Brak takiego powiadomienia oznacza, że akcja złożenia zamówienia nie powiodła się.


 
Imprezy ZOGRAPH.ORG
Chcesz zorganizować warsztaty gotowania, wykład o kuchni bałkańskiej, wystawę ilustracji lub warsztaty komiksowe dla dzieci? Pomożemy ci - skontaktuj się z nami!
Bądź na bieżąco!
ZOGRAPH.ORG prezentuje wyłącznie limitowane edycje książek w niskich nakładach. Jeśli nie chcesz przegapić specjalnego wydania wybranej pozycji z naszej oferty, zapisz się na listę mailingową!
Pytania?
Zajrzyj na naszą listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ) lub napisz do nas: info@zograph.org
Oferta PDF
Zapoznaj się szczegółowo z naszymi książkami: pobierz naszą nową pełną ofertę 2010 w formacie PDF (402 KB).
Książki to nie wszystko!
W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne kolekcjonerskie grafiki związane z wybraną pozycją w ofercie ZOGRAPH.ORG. Każdy produkt jest unikalny, zaprojektowany i wykonany przez twórców ZOGRAPH - nie prowadzimy seryjnej produkcji.

Bałkańskie Zapiski Kuchenne - Bałkańskie Zapiski Kuchenne to seria wydawnicza, której kolejne części poświęcone są różnym aspektom kuchni narodów Półwyspu Bałkańskiego. Książka adresowana jest do każdego, kto pragnie nie tylko wypełnić swoją kuchnię kuszącymi zapachami bałkańskich potraw, ale także poszerzenia wiedzy o kulturze i obyczajach narodów na Półwyspie Bałkańskim. Bogato ilustruwana, fotografie wybranych dań w autentycznej scenerii, fotografie historyczne i współczesne Bałkanów, rysunki i szkice o charakterze entograficznym i czysto praktycznym - wyjasniające techniki kulinarne. Więcej o książce w dziale nowości i na oficjalnej stronie internetowej serii www.balkansko.org Polecamy inne serwisy internetowe: CMS

Simeon Genew CMS Powered by PROFSOFT Sp. z o.o.