GO!
Witamy książki twórcy sklep kontakt extra 
nowości jak kupować formy płatności dostawa pomoc koszyk 
            
 
  

Formy płatnośći w sklepie ZOGRAPHFormy płatności w sklepie ZOGRAPH.ORG są następujące:

1. Przedpłata na konto sklepu ZOGRAPH całej kwoty wartośći towaru wraz z opłatą za przesyłkę.

2. Za pobraniem - wysyłka książki i płatność przy odbiorze. Koszty przesyłki przy tym rodzaju zakupu są wyższe o 5,00 zł.

Zamówienia realizowane z dostawą  za pobraniem - płatne przy odbiorze muszą być imenne. Poczta Polska nie przyjmuje wysyłki anonimowej tylko pod wskazany adres, więc zamowienia w sklepie ZOGRAPH (z wyżej opisaną formą płatności i dostawą) posiadające niekompletne dane osobowe nie będą realizowane.

Koszty przesyłki przy zakupie z wybranym rodzajem płatności za pobraniem-płatne przy odbiorze są wyższe o 5,00 zł.


W przyszłości planujemy wdrażać również inne sposoby płatności. Przy wyborze pierwszej z powyższych form płatności zamówienie jest realizowane po wpłypie określonej kwoty na konto sklepu. Proces ten można przyśpieszyć, wysyłając potwierdzenie przelewu ( np. w formie skanu wydruku bankowego) na nasz adres mailowy: shop@zograph.org lub faksem pod numer  +48 (12) 431 25 05.

Termin upływu ważności zamówienia

W przypadku nie odnotowania przelewu kwoty do siedmiu dni po upływie tego terminu zamówienie zostaje anulowane.

Potwierdzenie zamówienia

O każdym prawidłowo złożonym zamówieniu kupujący zostaje automatycznie poinformowany mailem, w którym zawarte są wszystkie informacje o zamówieniu. Brak takiego powiadomienia oznacza, że akcja złożenia zamówienia nie powiodła się.

O rodzajach przesyłki zakupionych towarów czytaj tutaj.

 
Imprezy ZOGRAPH.ORG
Chcesz zorganizować warsztaty gotowania, wykład o kuchni bałkańskiej, wystawę ilustracji lub warsztaty komiksowe dla dzieci? Pomożemy ci - skontaktuj się z nami!
Bądź na bieżąco!
ZOGRAPH.ORG prezentuje wyłącznie limitowane edycje książek w niskich nakładach. Jeśli nie chcesz przegapić specjalnego wydania wybranej pozycji z naszej oferty, zapisz się na listę mailingową!
Pytania?
Zajrzyj na naszą listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ) lub napisz do nas: info@zograph.org
Oferta PDF
Zapoznaj się szczegółowo z naszymi książkami: pobierz naszą nową pełną ofertę 2010 w formacie PDF (402 KB).
Książki to nie wszystko!
W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne kolekcjonerskie grafiki związane z wybraną pozycją w ofercie ZOGRAPH.ORG. Każdy produkt jest unikalny, zaprojektowany i wykonany przez twórców ZOGRAPH - nie prowadzimy seryjnej produkcji.

Bałkańskie Zapiski Kuchenne - Bałkańskie Zapiski Kuchenne to seria wydawnicza, której kolejne części poświęcone są różnym aspektom kuchni narodów Półwyspu Bałkańskiego. Książka adresowana jest do każdego, kto pragnie nie tylko wypełnić swoją kuchnię kuszącymi zapachami bałkańskich potraw, ale także poszerzenia wiedzy o kulturze i obyczajach narodów na Półwyspie Bałkańskim. Bogato ilustruwana, fotografie wybranych dań w autentycznej scenerii, fotografie historyczne i współczesne Bałkanów, rysunki i szkice o charakterze entograficznym i czysto praktycznym - wyjasniające techniki kulinarne. Więcej o książce w dziale nowości i na oficjalnej stronie internetowej serii www.balkansko.org Polecamy inne serwisy internetowe: CMS

Simeon Genew CMS Powered by PROFSOFT Sp. z o.o.